Przycisk

KATALOG PDF

Barlinek Lublin DESKA BARLINECKA

Deska barlinecka Lublin

Piękne Podłogi Lublin

INFOLINIA:  509 676 270

Tel:  509 676 270

Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ

Barlinek to największa i najbardziej znana polska firma produkująca podłogi drewniane. Posiada 150 lat doświadczenia w przemyśle drzewnym, a swoje wyroby sprzedaje do 55 krajów na pięciu kontynentach. Głównym produktem firmy jest Deska Barlinecka, która określana jest w Europie jako „engineered wood” lub deska trójwarstwowa.

To właśnie deska trójwarstwowa czyli połączenie warstwy wierzchniej, wykonanej z twardego litego drewna jak dąb, jesion czy buk z przeciwstawnie sklejonymi dwoma warstwami sosny powoduje, że otrzymujemy w 100% drewnianą, naturalnie piękną i trwałą podłogę, która jest odporna na zmiany wilgotności. Dzięki tej konstrukcji, która wpływa na stabilność drewna, podłogi tak przygotowane doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe, ponieważ nie pochłaniają nadmiernie ciepła tak jak to czynią podłogi lite. Trójwarstwowa konstrukcja deski ma wpływ na kolejne udogodnienie dla Klienta jak chociażby prosty i samodzielny montaż.

Deska barlinecka

Deska Barlinecka - Kolekcja Senses

Deska Barlinecka - Kolekcja Pure Line

Deska Barlinecka - Smaki życia / Tastes of life

Podłogi drewniane warstwowe - Deska Barlinecka

Deska Barlinecka - Kolekcja Pure Vintage

Na ogrzewanie podłogowe

 

Nie każda podłoga drewniana nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Deska Barlinecka, dzięki swojej warstwowej konstrukcji, doskonale przewodzi ciepło i może być z powodzeniem stosowana na ogrzewaniu podłogowym — zarówno elektrycznym, jak i wodnym. To jedna z jej przewag nad podłogami z drewna litego. Podłogę na ogrzewaniu można montować na oba sposoby: w systemie pływającym lub poprzez klejenie desek do podłoża.

100% drewna

 

Wykonana z prawdziwego drewna Deska Barlinecka to produkt naturalny i szlachetny. Drewniane podłogi są zdrowsze i zdecydowanie trwalsze od sztucznych imitacji. W przeciwieństwie do paneli są przyjemnie ciepłe w dotyku, nie elektryzują się i nie przyciągają kurzu ani roztoczy, przez co są idealnym rozwiązaniem dla alergików. Doskonale tłumią hałas, a dzięki zdolności absorbowania wilgoci regulują mikroklimat pomieszczenia. Drewniana Deska Barlinecka daje również możliwość kilkukrotnego szlifowania i wielokrotnej renowacji lakieru.

 

Zalety Deski Barlineckiej

Deska Barlinecka to nie jedna, ale trzy warstwy prawdziwego drewna ułożone w nowoczesnej konstrukcji krzyżowej.

Warstwowa budowa Deski Barlineckiej zapewnia stabilność podłogi oraz pozwala najskuteczniej okiełznać siły natury. Jej budowa idealnie sprawdza się na ogrzewaniu podłogowym.

Szybki montaż

 

Deska Barlinecka może być montowana w systemie pływającym. Jest to szybka i prosta metoda, dzięki której podłogę można ułożyć samodzielnie, bez konieczności zatrudniania fachowca. Umożliwia ona również demontaż i ponowne ułożenie podłogi. Alternatywą jest montaż w sposób tradycyjny – poprzez klejenie do podłoża, który gwarantuje stabilność ułożenia nawet na dużych powierzchniach.

Stabilna konstrukcja

Drewno ma naturalną skłonność do zmiany wymiarów pod wpływem zmian pogodowych oraz pór roku. W warunkach wysokiej wilgotności pęcznieje, a przy niskiej – kurczy się. To dlatego zdarza się, że tradycyjne podłogi drewniane z litego drewna pęcznieją, skrzypią albo rozsychają się tworząc szczeliny. Deska Barlinecka w porównaniu do podłóg z drewna litego posiada ok. 10-krotnie większa stabilność wymiarową! Zbudowana jest z trzech warstw drewna sklejonego krzyżowo. Taka konstrukcja w bardzo dużym stopniu niweluje naturalną pracę drewna, zapewnia równowagę między poszczególnymi warstwami, a tym samym gwarantuje dużą stabilność podłogi, nawet przy zmieniających się warunkach temperatury i wilgotności. Jej budowa idealnie sprawdza się na ogrzewaniu podłogowym.

Galeria Mega Meble

Meblohurt

Galeria Mega Meble

DUŻY I WYGODNY PARKING !!

 


Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ Podłogi Drewniane Lublin  2005 - 2023

PRESTIŻ

 

ul. Diamentowa 2

20-447 Lublin

 

 

Godziny otwarcia:

 

Pn. - pt. 10:00 - 18:00
Sobota:  10:00 - 13:00

 

Niedziela: umówione spotkania

 

Kontakt:

_____________________________