Bory polskie Lublin

Podłogi Lublin

Tel:  509 676 270

Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ

Podłogi drewniane warstwowe  - BORY POLSKIE

Kolekcja - Podłóg Lakierowanych

Kolekcja - Podłóg Olejowanych

TU ZOBACZYSZ KATALOG PODŁÓG

    

BORY POLSKIE oferują podłogi dębowe warstwowe o ściśle wyselekcjonowanej gamie barwnej, charakteryzującej się nie tylko niepowtarzalną kolorystyką, ale jednocześnie gwarantujące doskonałą izolację akustyczną oraz termiczną. 

Nowoczesne technologie, starannie dobrany surowiec oraz ścisła kontrola na każdym etapie procesu produkcyjnego, zapewniają produkty przeznaczone dla wymagających Klientów, spełniające najwyższe europejskie standardy jakości. 

Decydując się na nasz produkt, zyskują Państwo w pełni naturalną i szlachetną podłogę, która doda wnętrzom wyjątkowego charakteru.
Jesteśmy dumni, że podłogi BORY POLSKIE wykonane w 100% z drewna, stanowią naturalną ozdobę mieszkań i domów w Polsce i na terenie całej Europy.

 

Kolekcja BORY POLSKIE powstała z połączenia współczesnego designu, klasycznej kolorystyki oraz naturalności drewna. To kolekcja podłóg warstwowych wykonanych z drewna dębowego o klasycznej gamie kolorystycznej z widoczną strukturą drewna, podkreśloną naturalnym olejowoskiem lub matowym lakierem. Perfekcyjne wykończenie drewna wysokiej jakości olejowoskiem lub lakierem, nie tylko podkreśla urok podłogi, ale także pozwoli się nią cieszyć przez lata.

Wyselekcjonowana kolorystyka oraz szlachetne wykończenie, to kwintesencja dobrego wzornictwa, która sprawia, że podłogi BORY POLSKIE są ozdobą każdego wnętrza. Klasyczne, szlachetne i wysmakowane podłogi o subtelnym wybarwieniu, wprowadzą do nowoczesnych wnętrz atmosferę przytulności, a klasycznym aranżacjom dodadzą szlachetności.

 

Wymiary:

15/6 x 135 x 580/600 mm

Wymiary:

15/6 x 135 x 580/600 mm

Wymiary:

15/6 x 135 mm
15/4 x 180 mm

RODZAJ WYKOŃCZENIA

Katalog

Meblohurt

Galeria Mega Meble

DUŻY I WYGODNY PARKING !!

 


Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ Podłogi Drewniane Lublin  2005 - 2023

PRESTIŻ

 

ul. Diamentowa 2

20-447 Lublin

 

 

Godziny otwarcia:

 

Pn. - pt. 10:00 - 18:00
Sobota:  10:00 - 13:00

 

Niedziela: umówione spotkania

 

Kontakt:

_____________________________