ul. Diamentowa 2

20-447 Lublin

 

 

Godziny otwarcia:

 

Pn. - pt. 10:00 - 18:00
Sobota:  10:00 - 13:00

 

Niedziela: umówione spotkania

 

Kontakt:

_____________________________

 

PRESTIŻ

 


Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ Podłogi Drewniane Lublin  2005 - 2022

DUŻY I WYGODNY PARKING !!

( BEZPŁATNY )

Galeria Mega Meble

Meblohurt

Katalog

RODZAJ WYKOŃCZENIA

Wymiary:

Deska 15x90x300-1200 mm

Deska 15x130x300-1200 mm

Jodła   15 x 130 x 580/600 mm

    

BORY POLSKIE oferują dębowe podłogi lite o ściśle wyselekcjonowanej gamie barwnej, charakteryzującej się nie tylko niepowtarzalną kolorystyką, ale jednocześnie gwarantujące doskonałą izolację akustyczną oraz termiczną. 

Nowoczesne technologie, starannie dobrany surowiec oraz ścisła kontrola na każdym etapie procesu produkcyjnego, zapewniają produkty przeznaczone dla wymagających Klientów, spełniające najwyższe europejskie standardy jakości. 

Decydując się na nasz produkt, zyskują Państwo w pełni naturalną i szlachetną podłogę, która doda wnętrzom wyjątkowego charakteru.
Jesteśmy dumni, że podłogi BORY POLSKIE wykonane w 100% z drewna, stanowią naturalną ozdobę mieszkań i domów w Polsce i na terenie całej Europy.

 

Kolekcja BORY POLSKIE powstała z połączenia współczesnego designu, klasycznej kolorystyki oraz naturalności drewna. Kolekcja podłóg litych jest wykonana z drewna dębowego o klasycznej gamie kolorystycznej z widoczną strukturą drewna, podkreśloną naturalnym olejowoskiem lub matowym lakierem. Perfekcyjne wykończenie drewna wysokiej jakości olejowoskiem lub lakierem, nie tylko podkreśla urok podłogi, ale także pozwoli się nią cieszyć przez lata.

Wyselekcjonowana kolorystyka oraz szlachetne wykończenie, to kwintesencja dobrego wzornictwa, która sprawia, że podłogi BORY POLSKIE są ozdobą każdego wnętrza. Klasyczne, szlachetne i wysmakowane podłogi o subtelnym wybarwieniu, wprowadzą do nowoczesnych wnętrz atmosferę przytulności, a klasycznym aranżacjom dodadzą szlachetności.

 

TU ZOBACZYSZ KATALOG PODŁÓG

Kolekcja - Podłóg Olejowanych

Kolekcja - Podłóg Lakierowanych

Podłogi drewniane - Lite  - BORY POLSKIE

PRESTIŻ

Salon Pięknych Podłóg

Salon pięknych podłóg

Tel:  509 676 270

WYCENA PODŁOGI