SENSA - Dynamic Highlands

Prestiz podłogi Laminowane

W kolekcji Dynamic Highlands znajdziemy panele podłogowe z wyraźną strukturą drewna, o niecodziennych barwach. Te, różnokolorowe panele podłogowe to imitacja grubych desek podłogowych. Grube panele (10-12 mm) zapewniają dobrą trwałość, odporność na nacisk i uderzenia oraz lepszą stabilność ich połączeń w porównaniu z panelami cieńszymi niż 7 mm. Dodatkową zaletą paneli o grubości 12 mm jest fakt, iż bez problemu możemy ustawić ciężkie i masywne meble.

Dobierając podłogę do danego wnętrza warto podkreślić obecne cechy pomieszczenia lub wydobyć te atuty, które w rzeczywistości są nieobecne. I tak, te szerokie naturalne panele podłogowe z kolekcji Dynamic Highlands idealnie nadadzą się do dużych pomieszczeń, które optycznie chcemy skrócić.

Prestiz podłogi Laminowane

SENSA - Studio Essentials

Wiosenną aurę w naszych wnętrzach uzyskamy montując na podłodze wąskie panele laminowane o naturalnych odcieniach drewna. Te eleganckie panele o ciekawej rzeźbie słojów drewna, w atrakcyjnych a zarazem stonowanych odcieniach znajdziemy w kolekcji Studio Essentials. Ciemna podłoga może bowiem nadać wrażenia ciężkości i już nie koniecznie kojarzyć się z wiosenną łąką, bezchmurnym niebem i śpiewem ptaków. Za to, jasne panele imitujące drewno w modnych kolorach, nadadzą efektu świeżości i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie.

SENSA - Natural Prestige

Prestiz podłogi Laminowane
Prestiz podłogi Laminowane

SENSA - Colonial Vintage

Prestiz podłogi Laminowane

SENSA - Pacific Coast

Prestiz podłogi Laminowane

SENSA - Solido Elite

Panele podłogowe imitujące olejowane deski dębowe w różnych, naturalnych wybarwieniach i wykończeniu, niezmiennie od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Dlatego, kolekcja Solido Elite doskonale wpasuje się w styl scandi zgodny z naturą, w którym to klasyczne panele podłogowe w kolorze złota, miodu, karmelu, wanilii sprzyjają optycznemu powiększeniu wnętrza.

Ponadto, styl skandynawski stawia na światło. Dlatego urządzając w tym stylu wnętrze, pamiętajmy o tym, by okien nie przysłaniać nadmiarem firan i zasłon. Światło powinno być jak najbardziej naturalne, a wtedy podłoga z desek olejowanych w palecie barw z kolekcji Solido Elite odnajdzie swoje zastosowanie zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i urządzanych klasycznie.

 

Tarkett podłogi Laminowane
Tarkett podłogi Laminowane
Tarkett podłogi Laminowane

  Panele laminowane SENSA

PRESTIŻ

Salon Pięknych Podłóg

Więcej...

Salon pięknych podłóg

Tel:  509 676 270

WYCENA PODŁOGI

Podłogi Lublin laminowane

Tarkett podłogi Laminowane
Tarkett podłogi Laminowane

GALERIA DIAMENTOWA

 

ul. Diamentowa 2

20-447 Lublin

 

 

Godziny otwarcia:

 

Pn. - pt. 9:00 - 18:00
Sobota:  9:00 - 14:00

 

Niedziela: umówione spotkania

 

Kontakt:

_______________________________

 

PRESTIŻ

 


Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ Podłogi Drewniane Lublin  2005 - 2018

Meblohurt

DUŻY I WYGODNY PARKING !!

( BEZPŁATNY )