Tarkett podłogi Laminowane
Tarkett podłogi Laminowane

Podłogi Lublin laminowane

Tel:  509 676 270

Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ

  Panele laminowane SENSA

Tarkett podłogi Laminowane
Tarkett podłogi Laminowane
Tarkett podłogi Laminowane

Tarkett Woodstock 832

Tarkett Vintage 832

Tarkett Long Boards 932

Tarkett Loft 832

Panele podłogowe imitujące olejowane deski dębowe w różnych, naturalnych wybarwieniach i wykończeniu, niezmiennie od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Dlatego, kolekcja Solido Elite doskonale wpasuje się w styl scandi zgodny z naturą, w którym to klasyczne panele podłogowe w kolorze złota, miodu, karmelu, wanilii sprzyjają optycznemu powiększeniu wnętrza.

Ponadto, styl skandynawski stawia na światło. Dlatego urządzając w tym stylu wnętrze, pamiętajmy o tym, by okien nie przysłaniać nadmiarem firan i zasłon. Światło powinno być jak najbardziej naturalne, a wtedy podłoga z desek olejowanych w palecie barw z kolekcji Solido Elite odnajdzie swoje zastosowanie zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i urządzanych klasycznie.

 

SENSA - Solido Elite

Prestiz podłogi Laminowane

SENSA - Pacific Coast

Prestiz podłogi Laminowane

SENSA - Colonial Vintage

Prestiz podłogi Laminowane
Prestiz podłogi Laminowane

SENSA - Natural Prestige

Wiosenną aurę w naszych wnętrzach uzyskamy montując na podłodze wąskie panele laminowane o naturalnych odcieniach drewna. Te eleganckie panele o ciekawej rzeźbie słojów drewna, w atrakcyjnych a zarazem stonowanych odcieniach znajdziemy w kolekcji Studio Essentials. Ciemna podłoga może bowiem nadać wrażenia ciężkości i już nie koniecznie kojarzyć się z wiosenną łąką, bezchmurnym niebem i śpiewem ptaków. Za to, jasne panele imitujące drewno w modnych kolorach, nadadzą efektu świeżości i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie.

SENSA - Studio Essentials

Prestiz podłogi Laminowane

W kolekcji Dynamic Highlands znajdziemy panele podłogowe z wyraźną strukturą drewna, o niecodziennych barwach. Te, różnokolorowe panele podłogowe to imitacja grubych desek podłogowych. Grube panele (10-12 mm) zapewniają dobrą trwałość, odporność na nacisk i uderzenia oraz lepszą stabilność ich połączeń w porównaniu z panelami cieńszymi niż 7 mm. Dodatkową zaletą paneli o grubości 12 mm jest fakt, iż bez problemu możemy ustawić ciężkie i masywne meble.

Dobierając podłogę do danego wnętrza warto podkreślić obecne cechy pomieszczenia lub wydobyć te atuty, które w rzeczywistości są nieobecne. I tak, te szerokie naturalne panele podłogowe z kolekcji Dynamic Highlands idealnie nadadzą się do dużych pomieszczeń, które optycznie chcemy skrócić.

Prestiz podłogi Laminowane

SENSA - Dynamic Highlands

Meblohurt

Galeria Mega Meble

DUŻY I WYGODNY PARKING !!

 


Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ Podłogi Drewniane Lublin  2005 - 2023

PRESTIŻ

 

ul. Diamentowa 2

20-447 Lublin

 

 

Godziny otwarcia:

 

Pn. - pt. 10:00 - 18:00
Sobota:  10:00 - 13:00

 

Niedziela: umówione spotkania

 

Kontakt:

_____________________________