Podłogi Lublin Kleje do podłóg

Tel:  509 676 270

Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ

Slc® Eco Silo-Pur Flex
 

Ekokompatybilny żel do szpachlowania parkietu, idealny w GreenBuilding. Jednoskładnikowy, przyjazny dla środowiska i zdrowia użytkowników.
Slc® Eco Silo-Pur Flex z dodatkiem pyłu drzewnego tworzy mieszankę o przedłużonym czasie obrabialności i nadzwyczaj szybkim utwardzaniu, co zapewnia łatwe szpachlowanie spoin z wysokim stopniem ich wypełniania.

 

 

 

PRESTIŻ podłogi Drewniane

Więcej produktów oraz informacji znajdą Państwo na stronie producenta: www.kerakoll.com

Slc® Eco Oil-Deck HPX
 

Ekokompatybilna żywica olejna do obróbki podłóg oraz zewnętrznych elementów drewnianych, idealna w GreenBuilding. Jednoskładnikowa, przyjazna dla środowiska i zdrowia użytkowników.
Slc® Eco Oil-Deck HPX zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia oraz wysoką wytrzymałość na działanie czynników atmosferycznych, przeznaczony do zewnętrznych podłóg i elementów drewnianych.Wydajność = od 80-100 ml/m2 na 1 warstwę

PRESTIŻ podłogi Drewniane

Slc® Eco Oil-Balsam HP
 

Ekokompatybilny, odżywczy olej balsamiczny zabezpieczający parkiet w wysokim stopniu i pozostawiający strukturę drewna otwartą, idealny w GreenBuilding. Jednoskładnikowy, przyjazny dla zdrowia użytkowników.
Slc® Eco Oil-Balsam HP charakteryzuje się kontrolowanym poziomem płynności, porównywalnym do płynności lakieru, zapewnia wysoki poziom ochrony powierzchni i estetyki wykończenia z efektem pokrycia olejowoskiem.
Wydajność = od 80-100 ml/m2 na 1 warstwę

PRESTIŻ podłogi Drewniane

Slc® Eco L34 Plus

Profesjonalny klej poliuretanowy dwuskładnikowy o podwyższonej sprężystości według technologii ASS - Anti-Shock System, do układania parkietu z każdego rodzaju i kształtu drewna na podłożach cementowych, podłożach z ogrzewaniem podłogowym, anhydrytowych, z lanego asfaltu, drewnianych, metalowych oraz na istniejących podłogach ceramicznych i marmurowych. Idealna równowaga pomiędzy podwyższoną płynnością a wysoką tiksotropią mieszaniny     (4 mm) zapewnia szybkie i pewne ułożenie materiałów dużych formatów, również na niezbyt równych podłożach. Wysoka zdolność zwilżania.

SILOVIL L34 TESTOWANY WEDŁUG ANTI-SHOCK SYSTEM

PRESTIŻ podłogi Drewniane

Slc® Eco Aqua-Pur HPX
 

Ekokompatybilny, certyfikowany lakier wodny do parkietu, idealny w GreenBuilding. Dwuskładnikowy, najniższa emisja lotnych związków organicznych, przyjazny dla     środowiska i dla zdrowia użytkowników.
Slc® Eco Aqua-Pur HPX uwydatnia naturalne piękno drewna i zapewnia podłogom drewnianym wysoki poziom ochrony przed zużyciem i ścieraniem, również tym, które są narażone na bardzo intensywny ruch pieszy.
   Wydajność: od 80-100 ml/m2 na 1 warstwę

PRESTIŻ podłogi Drewniane

Slc® PRIMER PU31

Preparat spajająco-uszczelniający.

Profesjonalna, jednoskładnikowa, rozpuszczalnikowa żywica poliuretanowa tworząca barierę przeciwwilgociową odcinającą podłoża cementowe o podwyższonej wilgotności resztkowej
(max. 5 % według metody CM). Wzmacnia powierzchniowo i spaja wgłębnie podłoże mało zwarte, kruche i pylące. Odpowiednia do podłoży ogrzewanych.
Wydajność wałek ok. 200-500 g/m2

PRESTIŻ podłogi Drewniane

Kerakoll SLC - Profesjonalna chemia do podłóg drewnianych  ( wybrane produkty )

Meblohurt

Galeria Mega Meble

DUŻY I WYGODNY PARKING !!

 


Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ Podłogi Drewniane Lublin  2005 - 2023

PRESTIŻ

 

ul. Diamentowa 2

20-447 Lublin

 

 

Godziny otwarcia:

 

Pn. - pt. 10:00 - 18:00
Sobota:  10:00 - 13:00

 

Niedziela: umówione spotkania

 

Kontakt:

_____________________________