Tel:  509 676 270

Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ

 Podłogi drewniane - lite - CHENE

PRESTIŻ podłogi Drewniane

       CHENE  to producent naturalnej litej oraz klejonej deski dębowej gotowej do montażu o różnych grubościach oraz szerokościach.
Deska ta występuje w wersji strukturyzowanej czyli postarzanej lub gładkiej, pokrytej naturalnym olejem pochodzenia roślinnego lub lakierem, w zależności od upodobań klienta. Strukturyzacja jest to proces, który polega na wybieraniu za pomocą różnego rodzaju szczotek, miękkich słoi drewna, głębokość szczotkowania może być dostosowana do potrzeb klienta. Następnie deska jest pokrywana olejem roślinnym jest więc produktem w pełni naturalnym.

 

Deski CHENE  występują  w grubości 15mm jest to deska warstwowa – może być używana przy ogrzewaniu podłogowym, szerokość w których dostępna jest deska to: 120, 140, 180, 220 i 250 mm, występuje w wersjach z fazą wzdłużną dwustronną, czterostronną lub bez fazy.

W zależności od potrzeb klienta deska jest dostępna w trzech klasach:

  • Natur – naturalna barwa i struktura drewna, dowolny układ słoi, sęki zdrowe szpilkowe do 5 mm dopuszczalny błyszcz, niedopuszczalna biel. W deskach jesionowych dopuszczalne przebarwienia twardzielowe.

  • Rustikal – bardzo urozmaicona struktura i barwa drewna, może wystąpić biel oraz sęki szpilkowe i ołówkowe bez ograniczeń, sęki do 50 mm szpachlowane i nieduże pęknięcia. W deskach jesionowych dopuszczalne przebarwienia twardzielowe.

  • Antyk – sęki 50 mm i większe, ślady rdzenia, sęki spękane i dziurawe oraz pęknięcia szpachlowane. W deskach jesionowych dopuszczalne przebarwienia twardzielowe.

Original

KOLEKCJA  CHENE

Prestige

Expression

Secular

Meblohurt

Galeria Mega Meble

DUŻY I WYGODNY PARKING !!

 


Salon Pięknych Podłóg

PRESTIŻ Podłogi Drewniane Lublin  2005 - 2023

PRESTIŻ

 

ul. Diamentowa 2

20-447 Lublin

 

 

Godziny otwarcia:

 

Pn. - pt. 10:00 - 18:00
Sobota:  10:00 - 13:00

 

Niedziela: umówione spotkania

 

Kontakt:

_____________________________